Košík je prázdný

Zavřít

Doprava

Zboží je zasíláno kurýrní službou až do domu. Z tohoto důvodu doporučujeme uvádět v objednávce telefoní číslo, které slouží výhradně k účelům doručení zásilky. Případně lze využít osobního odběru v obchodě Leeda.

Platba kartou

V případě platby platební kartou zákazník hradí cenu zboží (všechny ceny jsou včetně DPH) + poštovné 99 Kč. Zboží je expedováno následující pracovní den od přijetí objednávky.

Dobírka
V případě dobírky zákazník platí cenu zboží (všechny ceny jsou včetně DPH) + doběrečné 120 Kč. Při zasílání na dobírku je zboží expedováno následující pracovní den od přijetí objednávky. V případě potíží či komplikací zákazníka vždy informujeme.

Platba v hotovosti
Zboží lze na základě objednávky převzít v obchodě Leeda viz adresa níže a uhradit hotově. V takovém případě zákazník hradí pouze cenu zboží. Zboží pro zákazníka blokujeme 5 dní od data objednávky. Osobní odběr není zatížen žádným poplatkem (0,- Kč).

Osobní odběr ve spřáteleném obchodě Leeda na adrese:
Bartolomějská 1, Praha 1. Odběr zboží je možný pouze v běžné otevírací době prodejny: Po - So 11-19h.
Pro vydání zboží je třeba uvést číslo objednávky nebo předložit kopii objednávky a uhradit na místě cenu zboží, nebyla-li úhrada provedena předem kartou nebo bankovním převodem.

Termín dodání
Termín dodání zásilky je do 24h po expedici z našeho skladu. U zásilek na Slovensko je to 48h po expedici z našeho skladu. O předpokládaném termínu dodání jste informováni e-mailem nebo v podobě SMS od dopravce.

Poštovné na Slovensko a do zahraničí
Ceny poštovného na Slovensko jsou 150 Kč. Do ostatních zemí Evropské unie je to od 250-350 Kč. U zahraničních objednávek (včetně Slovenska) požadujeme platbu předem na bankovní účet nebo platební kartou online.

Všeobecné obchodní podmínky, jejichž součástí jsou i podmínky doručení zboží, nabývají účinnosti 22. května 2014 a prodávající si vyhrazuje právo na změny bez předchozího upozornění.